LASEROTERAPEUTICKÁ AMBULANCIA

Laserová depilácia

Jedná sa o permanentnú redukciu nežiaduceho ochlpenia vo všetkých lokalitách na tele efektívnym diódovým laserom americkej firmy Coherent.

Moderný prístroj je vybavený kontaktným chladiacim systémom, ktorý chráni pokožku počas zákroku pred poškodením a zároveň znižuje bolestivosť ošetrenia na minimum. Vynikajúce technické parametre prístroja umožňujú ošetrovať aj ľudí s tmavším typom pleti, alebo so svetlejším typom vlasov.

 

Odstraňovanie cievok prístrojom Veer UTC

Vysokofrekvenčná ohmická unipolárna termoregulácia Veer je unikátna technológia, ktorá používa jednorazové sterilné mikroihličky, tenké iba desatinu milimetra k selektívnej aplikácii energie do okolia nežiaducej žilky. Týmto spôsobom dôjde k zastaveniu mikroprietoku krvi v žilke a k jej významnému obmedzeniu alebo eliminácii zastavením.
Jedna aplikácia trvá približne 10-15 minút, počas ktorých možno s viditeľným efektom ošetriť „vybotkovaním“ technológiou Veer UTC drobné žilky približne po každom 1,5 mm až 50cm dlhé. Charakteristickým znakom po zákroku je vymiznutie žiliek, mierne začervenanie, prípadne vznik drobných pluzgierikov, ktoré prechádzajú do drobných pásikov podobných poškriabaniu. Začervenanie za krátky čas samovoľne zmizne. Častokrát nie je po zákroku na koži žiaden nežiaduci prejav.

 

Fotoomladzovanie (fotorejuvenizácia)

Najmodernejšia neinvazívna metóda omladzovania pokožky pomocou laserovej technológie. Laserový lúč preniká bez poškodenia pokožky do jej hlbších vrstiev a tu vyvoláva prestavbu a novotvorbu kolagénu, sviežosti a mladistvého vzhľadu. Zároveň sa redukujú rozšírené cievky tváre, podmienené starnutím a upravujú sa pigmentové poruchy.