KOZMETICKÁ AMBULANCIA

 

Komplexné služby kozmetického salónu 

 • odborné ošetrenie aknóznej pleti (tvár, chrbát, dekolt)
 • starostlivosť o citlivú pleť
 • lymfodrenáž tváre (odplavovanie toxínov) – vhodná pre unavenú a dehydrovanú pleť
 • ošetrenie rúk parafínom
 • komplexné kozmetické služby pre dámy aj pánov 
 • liečba celulitídy pomocou (t.č. najúčinnejšieho programu) – celulolipolýzy

 

Iontoforéza - galvanizácia pleti

Lifting a vpravovanie aktívnych látok do hlbších vrstiev pokožky striedavým prúdom. Krvné cievy v povrchových vrstvách pokožky sa po ošetrení galvanickým prúdom rozšíria, čím sa stimuluje prítok krvi. Zlepšuje sa prívod kyslíka a živín do pokožky, podporujú sa funkcie pleti a odstraňujú sa škodliviny.

Iontoforéza sa prevádza za pomoci kontaktného gélu a s použitím hydrofilných látok (caviar, kolagén, liftingové, hydratačné séra)

Aktívne látky vyberáme a vpravujeme do pokožky v závislosti podľa typu pleti.

Ošetrenie má výrazný liftingový a protizápalový účinok.

 

Diamantová mikrodermabrázia

Odstraňuje a odsáva odumreté bunky pokožky, jemne vyhladzuje vrásky, jazvičky, nerovnosti pleti, pigmentové škvrny, rozšírené póry, akné.

Odstránením odumretých buniek sa aktivuje tvorba nových, zdravých buniek, čím sa viditeľne zvýši tvorba kolagénu.

Po zákroku je pleť omladená, svieža, prekrvená, vyhladená a rozjasnená.

 

Ultrasonic - Sonoforéza

Ošetrenie ultrazvukom je najosvedčenejšou metódou v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu - mikromasáž a teplo. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky, čím sa olejovité a emulzné látky vynikajúco vpravia hlboko do pokožky. Ošetrenie je príjemné, bezbolestné a s okamžitým viditeľným efektom. Používa sa na ošetrenie tváre aj tela.

Odporúčame:

 • pre prevenciu: 1 ošetrenie mesačne
 • pre korekcie:  2 ošetrenia mesačne

 

Ozonizér – vysokofrekvenčný prístroj

Sklenené hlavice ozonizéra sú plnené vzácnymi plynmi a v ich dôsledku pôsobenie prúdu s vysokým napätím dochádza k ozonizácii. Pri priblížení sklenenej hlavice k pokožke dochádza k ionovému výboju, pri ktorom vidíme malé iskričky. Elektrický výboj, ktorý ide zo sklenenej elektródy k pokožke prechádza malou vrstvou vzduchu a mení kyslík na ozón.

Ozonizér sa používa na dezinfekciu pokožky, pri aknóznej a seboroickej pleti. Elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia, čím vzniká rozšírenie kapilár, zlepšuje sa prekrvenie, vzniknutý ozón má dezinfekčné účinky. Prekrvuje, vysušuje a dezinfikuje pokožku. Zničí až 90% baktérií, zlepšuje prietok krvi, ukludňuje, okysličuje, sťahuje póry po čistení.Odporúčame:

 • preventívne ošetrenie: 1 x mesačne
 • reparačné ošetrenie: 2 x mesačne
 • pri akútnom stave: ošetrenie 1 x týždenne

 

Zlatá terapia DL Gold System

Je najnovšou biotechnologickou inováciou v profesionálnej kozmetike. Patrí k špičke v boji proti vráskam. Má revitalizačný a liftingový účinok, obnovuje pevnosť pleti.

 Postup pri ošetrení:

Ultrazvukové hĺbkové ošetrenie, dezinfekcia pleti ozónom, GOLD relaxačná masáž, voda AVEN, intenzívne ampulky, záverečný krém